Witaj w świecie perfum Glantier !

Nasze perfumy powstają w efekcie bardzo starannego doboru nut zapachowych. Oferujemy szeroki wybór kompozycji zapachowych, spośród których każdy znajdzie idealne dla siebie.

W naszej działalności główny nacisk kładziemy na doskonałą jakość produktów. Stale pracujemy nad dostępnością nowych, modnych perfum, poszerzając obecną ofertę. W bardzo atrakcyjnej cenie dajemy możliwość posiadania wielu pięknych kompozycji zamkniętych w ekskluzywnych flakonach.

Nasze perfumy wywodzą się z Grasse - światowej stolicy perfumiarzy. To właśnie tam powstają receptury zapachów znanych na całym świecie. Miasto położone jest w przepięknym regionie Francji, w Prowansji. Wyłącznie w otoczeniu tak wyjątkowego krajobrazu, jakim są Alpy i Lazurowe Wybrzeże, mógł przez wieki rozwijać się i kwitnąć światowy przemysł perfumeryjny. Z tego wyjątkowego regionu pochodzą kompozycje zapachowe wykorzystywane do produkcji perfum Glantier.

W naszej ofercie znajdują się zarówno wody perfumowane, jak i perfumy będące odpowiednikami zapachów znanych marek. Zastosowanie kompozycji zapachowych w najwyższej klasie jakościowej przekłada się na głębie zapachu oraz jego wielowątkowość. Zaperfumowanie, czyli zawartość ekstraktów zapachowych w naszych perfumach sięga 18%, a w przypadku produktów Premium wynosi aż 22%, co gwarantuje niezwykłą trwałość i intensywność zapachu, którym możemy się cieszyć przez długie godziny. Dzięki czemu satysfakcja Klientów, używających perfum marki Glantier, jest znacznie większa, niż w przypadku stosowania, powszechnie dostępnych w sprzedaży, wód toaletowych, w których stężenie olejków zapachowych jest o połowę mniejsze.

Perfumy podkreślają nasz wizerunek, ale także poprawiają samopoczucie - są jak podmuch kosztownego powietrza, esencja iluzji, namiastka ekskluzywnej rzeczywistości. W ciągu dnia stają się naszą druga skórą, wyróżniają nas i akcentują nasz charakter. Wieczorami pomagają urzeczywistniać pragnienia. Glantier prezentuje całą gamę ekskluzywnych perfum, spośród których każdy będzie mógł wybrać najbardziej odpowiednie dla siebie - delikatne lub zmysłowe, klasyczne lub wyrafinowane - perfumy idealnie dopasowane na każdą okazję. 

Przekonaj się już dziś! Od teraz wspaniały świat perfum Glantier jest dostępny na wyciągnięcie ręki!

pochodzenie perfum Glantier

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password