Witaj w świecie perfum Glantier !

Jako producent produktów perfumeryjnych, wszystkie kompozycje zapachowe sprowadzamy z francuskiego Grasse - światowej stolicy perfumiarzy. To właśnie tam powstają receptury zapachów znanych na całym świecie, ponieważ wyłącznie w otoczeniu tak wyjątkowego krajobrazu, jakim są Alpy i Lazurowe Wybrzeże, mógł przez wieki rozwijać się i kwitnąć światowy przemysł perfumeryjny.

W naszej ofercie znajdują się perfumy damskie oraz perfumy męskie, stanowiące odpowiedniki zapachów znanych marek, jak również perfumowane balsamy do ciała oraz perfumowane kremy do rąk o działaniu regenerującym.

Wysoka jakość i trwałość zapachu w naszych produktach to zasługa zastosowania kompozycji zapachowych w najwyższej klasie jakościowej, co przekłada się na głębie zapachu oraz jego wielowątkowość.

Zaperfumowanie, czyli zawartość ekstraktów zapachowych w wodach perfumowanych Glantier sięga 18%, natomiast Perfumy Premium posiadają je na poziomie aż 22%, co gwarantuje niezwykłą trwałość oraz intensywność zapachu, którym możemy się cieszyć długie godziny.

W naszej działalności główny nacisk kładziemy na doskonałą jakość produktów, a naszym Klientom dajemy możliwość posiadania wielu pięknych kompozycji, zamkniętych w ekskluzywnych flakonach, w bardzo atrakcyjnej cenie. Oprócz tego stale pracujemy nad dostępnością nowych, modnych zapachów, aby nasze odpowiedniki perfum mogły pojawiać się w kolejnych odsłonach, uatrakcyjniając obecną ofertę.

Dostępne w naszej bogatej ofercie perfumetki o pojemności 12 ml oraz próbki perfum pozwalają na przetestowanie wybranych zapachów, spośród których każdy znajdzie idealne dla siebie.

Perfumy podkreślają nasz wizerunek, ale także poprawiają samopoczucie - są jak podmuch kosztownego powietrza. W ciągu dnia stają się naszą drugą skórą, wyróżniają nas i akcentują nasz charakter, wieczorami pomagają urzeczywistniać pragnienia. Prezentujemy całą gamę ekskluzywnych perfum, spośród których każdy będzie mógł wybrać najbardziej odpowiednie dla siebie - delikatne lub zmysłowe, klasyczne lub wyrafinowane - perfumy idealnie dopasowane na każdą okazję.

Przekonaj się już teraz! Wspaniały świat perfum Glantier jest dostępny na wyciągnięcie ręki!

 

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password