Preparat do dezynfekcji - 500 ml

14,76 zł

Brutto

Pojemność 500 ml.

Preparat do dezynfekcji powierzchni, przedmiotów oraz rąk o działaniu wirusobójczym, dzięki wysokiemu stężeniu alkoholu etylowego (80%) skutecznie dezynfekuje, eliminując wirusy oraz bakterie.

Ilość
  • Bezpieczne płatności: szyfrowanie danych certyfikatem SSL Bezpieczne płatności: szyfrowanie danych certyfikatem SSL
  • Szybka dostawa: 24 / 48 h Szybka dostawa: 24 / 48 h
  • Wysyłka gratis: przy zamówieniu powyżej 210 zł Wysyłka gratis: przy zamówieniu powyżej 210 zł

Preparat do dezynfekcji powierzchni, przedmiotów oraz rąk o działaniu wirusobójczym to środek na bazie alkoholu etylowego. Skutecznie eliminuje wirusy oraz bakterie. W związku z tym, że stężenie alkoholu etylowego w produkcie wynosi 80%, mieści się on w zakresie stężeń dla silnych środków biobójczych na bazie etanolu.

Nadaje się znakomicie do dezynfekcji rąk, a dzięki zawartej w składzie glicerynie nie przesusza skóry dłoni nawet przy częstym stosowaniu. Bardzo praktyczny, wygodny trigger ułatwia dezynfekcje powierzchni oraz przedmiotów jak uchwyty, klamki, blaty a nawet akcesoria fryzjerskie.

Produkt wykonany według receptury opracowanej przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) w związku z ogłoszoną w 2020 roku pandemią wirusa SARS-CoV-2. Produkt wykazuje działania wirusobójcze wobec wirusów otoczkowych oraz bezotoczkowych, jak również działania bakterio - i drożdżakobójcze.

Sposób użycia: Preparat rozpylić na dłoniach, dokładnie wetrzeć w skórę (min. przez 30 sekund). W przypadku dezynfekcji powierzchni lub przedmiotów rozpylić, pozostawić do wyschnięcia. Produktu nie należy rozcieńczać. Stosować na dokładnie osuszone powierzchnie, gdyż kontakt z wodą może osłabić stężenie składników dezynfekujących. 

SKŁADNIKI/INGREDIENTS: Alcohol denat., Aqua, Hydrogen Peroxide, Glycerin.

PRODUKT BIOBÓJCZY

NUMER POZWOLENIA: 2474/TP/2020

preparaty do dezynfekcji

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password